Domki

DOMEK 1,2,3,4,5

Szereg nowo pobudowanych 6- osobowych domków letniskowych oddanych do użytku w 2015 r. Domki te położone są blisko centrum, około 100 metrów od plaży. Są to domki dwupokojowe o bardzo wysokim standardzie, idealnie przygotowane na przyjęcie gości. Posiadają pełne wyposażenie: komplet mebli ogrodowych, telewizor LCD, w pełni wyposażony aneks kuchenny. Przed domkami znajdują się przestronne, ogrodzone tarasy oraz miejsce parkingowe.


Domki nr 6 i 7 znajdują się na alei promienistej, w bardzo dogodnej okolicy. Ich teren jest ogrodzony, co jest ich niewątpliwym atutem i stwarza idealne warunki odpoczynku dla rodzin z dziećmi. Naszym gościom zapewniamy również miejsce parkingowe bezpośrednio pod domkami.

DOMEK 6

Jest to komfortowo wyposażony domek 6-osobowy, który składa się z 2 pokoi. W pierwszym znajdują się dwie kanapy 2-osobowe. Pokój ten połączony jest z pełni wyposażoną kuchnią (kuchenka, piekarnik, lodówka, czajnik, naczynia, akcesoria kuchenne). W dalszej części domku znajduje się łazienka z prysznicem i WC. Z kolei w drugim pokoju znajduje się kanapa dwuosobowa. Domek standardowo wyposażony w TV oraz meble ogrodowe. Przewagą tego domku nad innymi jest znajdujący się w jednym z pokoi kominek, co może umilić Państwu pobyt w chłodniejsze wieczory.


DOMEK 7

Domek jednopokojowy, przygotowany na przyjęcie 4 osób. W domku tym znajdują się dwie kanapy 2-osobowe. Posiada aneks kuchenny, TV, łazienkę z prysznicem i WC, meble ogrodowe. Domki nr 6 i 7 znajdują się w na alei promienistej, w bardzo dogodnej okolicy. Ich Teren jest ogrodzony, co jest ich niewątpliwym atutem i stwarza idealne warunki odpoczynku dla rodzin z dziećmi. Przed tarasem znajduje się mały ogródek, który cieszy oko gości wypoczywających na tarasie.